Nyitott Állások

TANÍTÓ (1 fő)

Munkavégzés helye: Apátkúti Erdei Általános Iskola és Komplex Művészeti Program, 2025 Visegrád, Mátyás király utca 96.

Foglalkozás jellege: Teljes munkaidő
Jogviszony időtartama: Határozott

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

Általános iskolai oktatás-nevelés rendszerében (3. osztályban) a végzettségnek megfelelő órarend szerinti tanítása egész napos iskolarendszerben

korrepetálás, tehetséggondozás, felzárkóztatás

osztálytanítói feladatok ellátása

aktív részvétel az iskola közösségépítő munkájában

Illetmény és juttatás: a munkavállalót végzettségétől, illetve szakmai gyakorlatától függően személyi alapbér (pedagógus életpályamodell alapján) + bejárás esetén költségtérítés + intézményi laptop illeti meg

Pályázati feltételek:

  • Tanítói végzettség
  • Együttműködési képesség, empátia és rugalmasság
  • Szakmai elhivatottság és igény a magas színvonalú munkavégzésre és szakmai fejlődésre
  • Előnyt jelenthet fejlesztő, differenciáló pedagógia területén szerzett tapasztalat, szakmai továbbképzések, illetve további pedagógusi végzettségek (tanári szak, szakvizsga)

A pályázat benyújtásának módja:

Elektronikus úton Sziráki Judit intézményvezetőnek címezve a sziraki.judit@apatkutisuli.hu e-mail címre várjuk fényképes önéletrajzot és motivációs levelet. A pályázat benyújtását követően a jelentkezővel személyesen vesszük fel a kapcsolatot.

A pályázattal kapcsolatban további információ igényelhető:

Sziráki Judit intézményvezetőtől

sziraki.judit@apatkutisuli.hu

Bővebb információ az iskola tantestületéről, alapértékeiről és mindennapjairól: Honlapunkon: apatkutisuli.hu, illetve az iskola közösségi oldalán (Facebook)